Tijdregistratie

tijdregistratie-header

Time-Wize gekoppeld met TransQuest TTS

Identificatie met radiogolven en Time-Wize®

Bij systeemintegratie spreken wij meestal over (database)interfaces met hrm- en/of erp-applicaties. Maar soms wordt Time-Wize op een geheel andere wijze gekoppeld met een product van derden. Zo hebben wij een koppeling tot stand gebracht met een toegangscontrole- en aanwezigheidsregistratiesysteem van TransQuest TTS uit Apeldoorn.

Er zijn veel situaties waarin bewegingen van mensen en/of goederen van vitaal belang zijn voor de veiligheid van personen, de organisatie of de voorraad. Een sluitende aanwezigheidsregistratie is dan een grote uitdaging. Meelopers bijvoorbeeld, door het keurig openhouden van de deur voor anderen, kunnen een adequate aanwezigheidsregistratie in de weg staan.

logo transquestTransQuest kan een correcte, actuele aanwezigheidsregistratie produceren door gebruik te maken van actieve Radio Frequency Identification. De RFID technologie is gebaseerd op identificatie met radiogolven. Actieve RFID-lezers bij in- en uitgangen (tevens mogelijk in combinatie met handsfree toegangscontrole) kunnen in- en uitgaand verkeer automatisch detecteren.

Van Loon Vlees in Best maakt sinds enkele maanden gebruik van Time-Wize. De standaard in- en uitboekingen van medewerkers worden geïmporteerd uit het TransQuest-systeem en verder verwerkt in Time-Wize. De automatische detectie zorgt voor een realtime aanwezigheidslijst (BHV), maar ook voor een automatische registratie van de start- en stopwerktijden van de medewerkers. De resultaten hiervan worden onder andere gebruikt voor de salarisadministratie. Het gebruik van RFID heeft bij Van Loon Vlees een groot voordeel voor de hygiëne (de pas hoeft in de productie immers niet meer te worden 'aangeraakt').

Wilt u meer weten over de mogelijkheden van Time-Wize? Neem contact met ons op!